AnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım 2007 | Dvd-Rip.XviD | Tek Link (Bitroad)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Administator
Site Admini
Site Admini

Erkek
Rep Puanı :
path="" title="" permalink="">

MesajKonu: Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım 2007 | Dvd-Rip.XviD | Tek Link (Bitroad)   Cuma Haz. 13, 2008 3:57 pm

OrjinaL Adı : Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım

Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 22 Şubat 2008
Yönetmen : Hamdi Alkan
Yapım : 2007, Türkiye

Oyuncular :
Vural Çelik , Yasemin Conka , Hakan Yıldırım , Okan Tangücü , Tamer Karadağlı

Konu :
'Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım' yanlışkla tutuklanıp, derdini anlatamadan yıllarca cezaevinde kalmak zorunda bırakılan bir adamın öyküsüdür. Evli ve bir çocuk babası olan Erdem (Vural Çelik), hayatını kuaförlük yaparak kazanmaktadır. Bir gün asker arkadaşı Ahmet'le (Hakan Yılmaz) karşılaşan Erdem, onunla bir çay bahçesine gitmeye söz verir. Ne var ki Ahmet bir uyuşturucu satıcısıdır ve telefonları dinlenmektedir. Ahmet'le ortak çalıştığı şüphesiyle narkotik şube polisleri tarafından tutuklanan Erdem suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da karısı dahil olmak üzere kimseyi inandıramaz. Bu arada Erdem'in hapishaneye düşmesi Eşi Ayşen (Yasemin Çonka) tarafından küçük oğlu Ali'den (Okan Tangücü) saklanır. Uzay savaşlarını çok seven Ali babasının dünyayı uzaylıların saldırısından kurtarmak üzere seçilmiş bir komutan olduğunu sanmaktadır. Bu oyuna zamanla bütün koğuş destek olacaktır. Erdem'in bu koğuştaki misafirliği ise o kadar çabuk bitmeyecektir...

Linkleri Görebilmek için >TEŞEKKÜR< Yazmalısınız!

Moderatör
Moderatör

Erkek
Rep Puanı :
path="" title="" permalink="">

MesajKonu: Geri: Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım 2007 | Dvd-Rip.XviD | Tek Link (Bitroad)   Cuma Haz. 13, 2008 4:26 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Tam Bir Komedi Emeğe Saygı Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

http://www.orbitdownloader.com/tr/download.htm
Kullanıcı profilini gör
süper

Rep Puanı : <div class=\"js-kit-rating\" view=\"score\" path=\"\" title=\"\" permalink=\"\"></div><script src=\"http://js-kit.com/ratings.js\"></script>

MesajKonu: Geri: Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım 2007 | Dvd-Rip.XviD | Tek Link (Bitroad)   Çarş. Ocak 21, 2009 4:07 pm

teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
lamec061

Rep Puanı : <div class=\"js-kit-rating\" view=\"score\" path=\"\" title=\"\" permalink=\"\"></div><script src=\"http://js-kit.com/ratings.js\"></script>

MesajKonu: Geri: Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım 2007 | Dvd-Rip.XviD | Tek Link (Bitroad)   C.tesi Şub. 28, 2009 1:10 pm

tesekkürler
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım 2007 | Dvd-Rip.XviD | Tek Link (Bitroad)   Bugün 7:29 pm

Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım 2007 | Dvd-Rip.XviD | Tek Link (Bitroad)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ruh hali ve daha fazla smile
» 2007-2008 6,7,8 Sbs Sonuçları
» Site için birden fazla dil
» Son Konular Widgetim fazla geniş.
» Siteme Daha Fazla Misafir Nasıl Çekebilirim? :/